• Hayatı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz

    Evinizi, ofisinizi, fabrikanızı, bahçenizi, kısacası hayatınızın her alanını akıllı hale getiriyoruz! Size sadece bilgisayarınızdan ve akıllı telefonunuzdan, tek tuş ile kontrol etmek ve izlemek kalıyor.

  • İşinizi Büyütmenin Yolu Kozasoft ETS'den Geçer!

    Kozasoft Entegre Ticaret Sistemi (ETS) yazılım paketi ile hem internetten, hem de parekende satışlarınızı birleştirin. Üstelik toptancılar için B2B sistemi hediye!

Evinizi, işyerinizi veya ofisinizi istediğiniz şekilde kontrol edin!

Evinizi, işyerinizi veya herhangi bir yeri akıllı hale getirdikten sonra, akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya herhangi bir bilgisayardan kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Herhangi bir cihazdan klimanızı, ışıklarınızı, televizyonunuzu açıp kapatabilir; ortamdaki hareketliliği gözleyerek hırsızlardan korunabilir; yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi güvenlik sorunlarını önleyebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol

İnternet erişiminin olduğu her yerden akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan kontrol ve izleme yapabilirsiniz.

Akıllı Güvenlik Sistemi

Akıllı alarm sistemi ile aylık/yıllık ücretler ödemeden evinizin veya işyerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Sistem olağan dışı bir şey fark ettiğinde sizi otomatik ve gecikmesiz olarak bilgilendirir.

Priz Kontrolü

Artık evden çıktıktan sonra "ütüyü kapattım mı acaba?" gibi bir soruyu kendi kendinize sorup eve geri dönmenize gerek yok. Tek tuşla ütünün bağlı olduğu prizin gücünü kesebilirsiniz. Evinizdeki tüm prizleri uzaktan kontrol edebilirsiniz. Böylece çocuklarınız için de daha güvenli bir ortam yaratabilirsiniz. Ayrıca bu özellik ile prizlerinize bağlı fırın, elektrikli ısıtıcı, fan, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi cihazları da kontrol edebilirsiniz.

Projeler